• OSTATNÍ

MEP 2016 | ENGLISH COCKER SPANIELS ♥

21. prosince 2016 v 7:10
Chtěla bych velmi poděkovat všem, kteří poslali svá videa a tohoto KOKŘÍHO MEPU se zúčastnili. Bylo to poprvé, co jsem to takhle organizovala a celá práce byla převážně na mě, veškeré nedostatky proto omluvte a vše se v následujících projektech pokusím napravit.

Děkuji Nikče Cholastové (Jenny) za pomoc s videi a za účast, dále za připojení se k projektu děkuji: Kateřině Niewold s Jazzy, Radce Dostálové s Beníkem, Míše Křížové s Annie a Lilly a Klarče Vašíkové s Jerrym.


Odkazy všech zúčastněných:
Jenny - WEB | FACEBOOK | YOUTUBE
Beník - YOUTUBE
Jazzy - YOUTUBE
Jerry - YOUTUBE
Maybe - YOUTUBE | FACEBOOK

MAX & MAYBE - NAŠE OCENĚNÍ ZA CELOU NAŠÍ "AGILITY KARIÉRU"

17. prosince 2016 v 9:59

• LAYOUT VERSION #003

10. prosince 2016 v 11:44

Kdo mě zná tak moc dobře ví, že já se nikdy nespokojím s jedním designem na delší dobu a vždy, když mám čas a nudím se, musím si ho zase změnit :D S tímto jsem si docela vyhrála, tak doufám, že se vám bude líbit. A mimo nového designu bych vám chtěla moc poděkovat za překročení 10 000 návštěv! Děkuji, moc si toho vážím. Budu se snažit přidávat články na blog častěji, jen musí být co psát :D

* Předešlý design najdete v celém článku :)

Blog oficiálně spuštěn!

19. listopadu 2016 v 13:36
Takže tímto článkem bych vám chtěla říct, že tento blog oficiálně spouštím. Dnes jsem dodělala veškerý obsah - profily u Maybe a Maxe, úspěchy u psů, kalendář akcí, oblíbené stránky a dodělala jsem také menu. Sice v rubrikách jako jsou například "oblíbené stránky" proběhne ještě pár malých úprav, ale to už je jen detail. Tak doufám, že se Vám tu u nás bude líbit a budete to tu rádi navštěvovat:)

Jinak, jaké je u vás momentálně počasí? Také stále jen prší a prší a k tomu všemu fouká vítr, všude je mokro a nedá se nic dělat? Toto počasí s Maybe nesnášíme a doufáme, že se to brzy zlepší a my zase budeme moc chodit na delší procházky a blbnout venku v přírodě!

Jinak zítra nejspíše jedeme po dlouhé době na agility trénink - už do haly, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde, jelikož jsme teď na tréninku snad víc jak půl roku (?) nebyly.. jsme hrozné :D ...

A příští týden nás čekají poslední závody v tomto roce.. Tak snad se Mejbule bude snažit a nepředvede zase nějakou blbost.. :)

Mějte se a my se co nejdřív ozveme s nějakými většími novinkami...

Sabina & Maybe

• LAYOUT VERSION #001

14. listopadu 2016 v 6:07
Od: 13.11.2016 | Do: ??? | Barva: Oranžová, růžová | Spokojenost: 80%

Asi k němu ani nic psát nebudu, jen prostě budu doufat, že se vám bude líbit:)
Na obsahu blogu se ještě pracuje, tak prosím o strpení.
 
 

Reklama