• DENÍČEK

Procházka s Terkou & Lilly | 15.7.2017

16. července 2017 v 17:58

Po tak dlouhé době, co jsme se naposledy viděly, jsme se s Terkou rozhodly, že je na čase zase naplánovat nějaký ten menší srazík. Rozhodly jsme se jen pro procházku a bylo to naprosto super. Maybe se s Lilly dlouho neviděla, takže jsem se bála, jak na ní bude reagovat, protože má občas problém se psy normálně vycházet, ale byla zlatá, občas jen až moc štěká a chce abychom jí neustále věnovaly pozornost, ale jinak byla až moc hodná.


Tentokrát jsme sice neuskutečnily žádný "domácí agility trénink", jako kdysi, ale i tak to bylo moc fajn a moc jsem holky moc ráda viděla. Příště nás čeká výšlap na rozhlednu, takže se moc s Maybe těšíme! :) Nějaké fotografie z procházky najdete tady.

Maybe 3 Years ♥

19. června 2017 v 6:53
Minulý týden, ve středu 14.6., oslavila ta moje zrzavá holka své 3. narozeniny! Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Chtěla bych jí tímto článkem tedy popřát všechno nejlepší, hlavně zdraví a štěstí, které ke psímu životu potřebuješ. Buď stále tak šílená, hravá, umazlená.. a taky mnoho úspěchů na parkuru a ještě spoustu let se mnou ♥ Mám tě neskutečně moc ráda a ty víš, co všechno pro mě znamenáš ♥

Co je u nás nového?

15. dubna 2017 v 8:57
... Vlastně nic. Závody jsme zatím žádné neměly a každodenní venčení a menší procházky není níc zajímavého :D .. Vlastně jsme začali chodit pravidelně na několika-kilometrové výlety, ze kterých už ty psy vidím fakt unavený a nejsou tak otravný i po vycházce v bytě :D Chodíme do přírody, nejvíc času trávíme v lese. Maybe mi několikrát zdrhla za srnkama, ale naštěstí se vždycky vrátila.
Plánujeme, že spolu začneme chodit zase po více jak roce běhat a nabírat kondičku - je to potřeba, a ten rozdíl jde pěkně vidět .. Ale my se do toho zase dostaneme. Musíme si pořídit nový a kvalitnější postroj. Z toho nejlepšího co jsme měly mi Maybe už jaksi vyrostla a ten, co teď používáme na procházky není na ten běh zrovna moc dělaný. Takže až bude nový postroj, začneme běhat canicross - tak snad nám to vydrží :D


Na našem profilu na rajčeti můžete stále sledovat nové fotky. Není jích sice moc, ale občas sem tam nějaká přibude. Nestíhám všem upravovat a nezveřejňuji všechno. Vždycky se z těch procházek snažím vybrat jen to nejlepší :D
Není vlastně ani moc času na blog, a abych se nevymlouvala jen na čas, tak mě už ani blog nějak moc nebere. Asi jsem z toho vyrostla :D Ale budu se snažit zase pravidelně něco psát, aspoň jednou do toho měsíce bych něco napsat mohla.. i když, on to tady už beztak nikdo nesleduje :D Tento rok už maturuji.. a ta maturita už začala :D .. Takže se budu muset teď věnovat trochu víc škole, než kdy jindy..
V pondělí máme závody. Konečně! První v tomto roce. Jsem zvědavá, jak dopadneme. Jsme sice přihlášení na neoficiálky, ale i tak mám z toho strach :D Ale novinkou u nás a neoficiálek je ta, že jsem nás přihlásila - poprvé - do pokročilých!! A nejen Maybe, ale také Maxe, který se do teď nepodíval ani na oficiální závody.. Teda podíval, ale pouze jen jako divák :D .. Maybe je střevo, běhá jen když se jí chce a po parkuru lítá, jako by neznala pravidla a kam se jí zachce.. No, bude to zajímavé :D Tak nám držte palce. Na zahradě si občas něco málo potrénujeme, ale žádné parkury, spíš jednotlivé překážky.. Na tréninku na cvičáku jsme hrozně dlouho nebyly, takže to taky budeme muset co nejdříe napravit.. :)


A to je asi všechno. Přejeme všem krásné Velikonoce!! A my se vám po závodech zase (snad) ozveme :D Ještě budu aktualizovat náš plán akcí, tak tam občas můžete nakouknout, jestli se náhodou někde nepotkáme.

MY DARLING MAYBE ♥

27. ledna 2017 v 16:32

Když jsem po několika letech neustálého prošení a přemlouvání konečně dostala možnost vybrat si své vysněné štěňátko, věděla jsem, že nechci jen tak nějaké, a proto jsem pečlivě vybírala. Nakonec jsem objevila tebe - šestitýdenní štěňátko poblíž Kladna a hned jsem věděla, že ta "žlutá fenečka" musí být moje. Ve svém životě jsem tě poprvé spatřila 30.7.2014. Tehdy Ti bylo 6 týdnů. Padla jsi mi hned do oka a já si tě zamilovala už od první chvíle našeho střetnutí. Tys tehdy nevěděla, že v ten den musíš opustit svou psí maminku, sestřičky a brášky. Teď jsem ovšem tvou novou maminkou já a nadevše Tě miluji. Jsem ráda, že mám zrovna tebe. Vím, že právě díky tobě má můj život smysl a já mám pro koho žít. Čím víc s tebou trávím svůj čas, tím víc si uvědomuji, jak moc Tě miluji a co vše pro mě znamenáš.
Mnoho lidí si řekne: ,,Je to jen pes", ale pro mě to NENÍ POUZE PES, pro mě je to OPRAVDOVÝ PŘÍTEL.
Vím, že život bez tebe by byl velmi těžký a nudný. Jsi pro mě oporou a nejlepší kamarádkou. Jsi tu pro mě každý den, každou minutu a jsi tu pro mě vždy, když tě nejvíc potřebuji. Denně mi pomáháš už jen díky tvé přítomnosti. Jediná ty mě chápeš a vždy vyslechneš a i přesto, že neumíš mluvit, moc dobře vím, že se mi snažíš odpovídat těma svýma nádhernýma a kaštanově zbarvenýma očima. Vím, že ty mi zůstaneš na vždy věrná a nikdy mě neopustíš, až budu na dně. Nejde ani slovy vyjádřit, co všechno pro mě znamenáš, jsem nesmírně vděčná za to, že tě u sebe mám.

Ty jsi tu pro mě a já Ti slibuji, že ti tvou lásku budu oplácet, BUDU TĚ MILOVAT A OPATROVAT DO KONCE TVÉHO ŽIVOTA ♥

JSI A NAVŽDY BUDEŠ TEN NEJLEPŠÍ PES POD SLUNCEM A ŽÁDNÝ JINÝ TĚ UŽ NIKDY NENAHRADÍ.

Jsi moje praštěná, divoká, chytrá, snaživá, pracovitá, vymazlená a milující princezna. Díky za to, že jsi, má vysněná MAYBE ♥

WINTER WITH MAYBE | Cocker Spaniel (January 2017)

22. ledna 2017 v 7:43

Je na čase napsat také zase nějaký nový příspěvek na tento blog, ať to tu nestojí. Začnu nejspíše zase tou větou, která je u nás naprosto běžná: ,,Nic nového se u nás neděje", opět, takže opravdu není co psát. Ale je leden, takže bych mohla shrnout, jak u nás proběhly Vánoce, Silvestr, Nový rok a co děláme s Maybe, když se nudíme a když se kvůli sněhu nedá venku skoro nic dělat. Takže dost okecávání a jdeme na to.
Vánoce, jak to už bývá, byly bez sněhu. Už jsem ani s žádným pořádným sněhem nepočítala. Zrovna jsem říkala, že už se takové zimy jako to bylo dříve ani nedočkáme, ale dočkali! Sice až v lednu, ale aspoň něco. Ale zpět k Vánocům. Myslím, že jsme si je všichni užili, včetně psů, kteří také dostali své dárečky, za které byli oba moc rádi. Maybe hračku během pár týdnů zlikvidovala, ale má jí natolik ráda, že jsem jí to ještě ani nevyhodila, takže tu po bytě pochoduje s kusem hadru, ze kterého vytahala všechnu vatu, ukousala své hračce oči, ale hlavně, že se jí stále líbí a je s ní spokojená! :D
Silvestr, kterého jsem se obávala ze všeho nejvíc, nakonec proběhl jakž takž dobře. Maybe sice vyděšená, chudák, jako každý rok. Strachy se klepala, lítala po bytě a kňučela, nevěděla jsem, kam se s ní schovat, nakonec jsme spolu zalezly do postele pod peřinu, pustily si nahlas televizi a Maybe se trochu zklidnila a byla mi vděčná, že jí před tou "katastrofou" ochraňuji. Max si zalezl do rohu ke dvěřím a ležel, snáší to lépe jak Maybe, ale dobře mu to také nedělá.


Pak už se u nás nic moc nedělo. Napadl sníh, a i přesto, že já sníh zrovna moc v lásce nemám, na dlouhé procházky se snažíme chodit, už kvůli Maybe, která ho miluje a sníh si užívá jak nejvíc to jde - ovšem do doby, než se jí na chlupech udělají obrovské kuličky sněhu, to už je nešťastná a zalezla by raději pod peřinu :D Mimo procházek si spolu stále a pořád hrajeme, mazlíme se a procvičujeme naše psí kousky... Trávíme spolu co nejvíc času a já si denně všímám toho, že je Maybe každým dnem víc a víc rozmazlená :D Možná to s tou její péčí, mazlením, hraním a neustálým věnováním pozornosti moc přeháním, ale nejde přestat, je pro mě všechno♥

Máme také nové video ze zimy a budeme rádi, pokud se na něj podíváte a budeme doufat, že se vám bude líbit. Také máme na našich nových stránkách nový design a snad to tu vypadá už lépe. Tak si užívejte zimy a my se snad brzy zase s nějakým novým článkem ozveme.

HAPPY NEW YEAR 2017 & NEW VIDEO OF DOG TRICKS

2. ledna 2017 v 6:27
Všem přejeme ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017, MNOHO ÚSPĚCHŮ, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ LÁSKY, PŘÁTEL A CO NEJMÉNĚ STAROSTÍ A SMUTKU. Doufám, že jste do Nového roku vkročili tou správnou nohou a Silvestr jste si užili! Doufám, že vaši psí kamarádi moc netrpěli a snad jste to všichni zvládli bez problémů.

A kdo ještě neviděl naše nové video s Maybe, vkládám ho i sem na blog, abyste se na něj mohli podívat... A tedy ještě jednou: KRÁSNÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK 2017. AŤ JE PRO VÁS PLNÝ NOVÝCH ZÁŽITKŮ A SPLNĚNÝCH SNŮ!

Sabina, Maybe & Max

MERRY CHRISTMAS!

23. prosince 2016 v 19:01

Chtěla bych všem přátelům a návštěvníkům tohoto blogu popřát krásně prožité Vánoce a Vánoční svátky. Přeji vám, aby váš Štědrý den byl co nejkrásnější, plný pohody, radosti a společnosti svých nejbližších. Pokud možno bez hádek, starostí a podobně. Snad se vám splní všechna vysněná přání a budete na tento den rádi vzpomínat.
Zkuste se zítra na Štědrý den odpojit od internetu a trávit tento Vánoční den trochu jinak. Sledujte Vánoční pohádky nebo jděte na dlouhou procházku - to vaši psí miláčci jistě ocení .. :)


takže ještě jednou:
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOC A VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ.
Sabina, Maybe & Max
 
 

Reklama