Duben 2017

Co je u nás nového?

15. dubna 2017 v 8:57 • DENÍČEK
... Vlastně nic. Závody jsme zatím žádné neměly a každodenní venčení a menší procházky není níc zajímavého :D .. Vlastně jsme začali chodit pravidelně na několika-kilometrové výlety, ze kterých už ty psy vidím fakt unavený a nejsou tak otravný i po vycházce v bytě :D Chodíme do přírody, nejvíc času trávíme v lese. Maybe mi několikrát zdrhla za srnkama, ale naštěstí se vždycky vrátila.
Plánujeme, že spolu začneme chodit zase po více jak roce běhat a nabírat kondičku - je to potřeba, a ten rozdíl jde pěkně vidět .. Ale my se do toho zase dostaneme. Musíme si pořídit nový a kvalitnější postroj. Z toho nejlepšího co jsme měly mi Maybe už jaksi vyrostla a ten, co teď používáme na procházky není na ten běh zrovna moc dělaný. Takže až bude nový postroj, začneme běhat canicross - tak snad nám to vydrží :D


Na našem profilu na rajčeti můžete stále sledovat nové fotky. Není jích sice moc, ale občas sem tam nějaká přibude. Nestíhám všem upravovat a nezveřejňuji všechno. Vždycky se z těch procházek snažím vybrat jen to nejlepší :D
Není vlastně ani moc času na blog, a abych se nevymlouvala jen na čas, tak mě už ani blog nějak moc nebere. Asi jsem z toho vyrostla :D Ale budu se snažit zase pravidelně něco psát, aspoň jednou do toho měsíce bych něco napsat mohla.. i když, on to tady už beztak nikdo nesleduje :D Tento rok už maturuji.. a ta maturita už začala :D .. Takže se budu muset teď věnovat trochu víc škole, než kdy jindy..
V pondělí máme závody. Konečně! První v tomto roce. Jsem zvědavá, jak dopadneme. Jsme sice přihlášení na neoficiálky, ale i tak mám z toho strach :D Ale novinkou u nás a neoficiálek je ta, že jsem nás přihlásila - poprvé - do pokročilých!! A nejen Maybe, ale také Maxe, který se do teď nepodíval ani na oficiální závody.. Teda podíval, ale pouze jen jako divák :D .. Maybe je střevo, běhá jen když se jí chce a po parkuru lítá, jako by neznala pravidla a kam se jí zachce.. No, bude to zajímavé :D Tak nám držte palce. Na zahradě si občas něco málo potrénujeme, ale žádné parkury, spíš jednotlivé překážky.. Na tréninku na cvičáku jsme hrozně dlouho nebyly, takže to taky budeme muset co nejdříe napravit.. :)


A to je asi všechno. Přejeme všem krásné Velikonoce!! A my se vám po závodech zase (snad) ozveme :D Ještě budu aktualizovat náš plán akcí, tak tam občas můžete nakouknout, jestli se náhodou někde nepotkáme.