MY DARLING MAYBE ♥

27. ledna 2017 v 16:32 |  • DENÍČEK

Když jsem po několika letech neustálého prošení a přemlouvání konečně dostala možnost vybrat si své vysněné štěňátko, věděla jsem, že nechci jen tak nějaké, a proto jsem pečlivě vybírala. Nakonec jsem objevila tebe - šestitýdenní štěňátko poblíž Kladna a hned jsem věděla, že ta "žlutá fenečka" musí být moje. Ve svém životě jsem tě poprvé spatřila 30.7.2014. Tehdy Ti bylo 6 týdnů. Padla jsi mi hned do oka a já si tě zamilovala už od první chvíle našeho střetnutí. Tys tehdy nevěděla, že v ten den musíš opustit svou psí maminku, sestřičky a brášky. Teď jsem ovšem tvou novou maminkou já a nadevše Tě miluji. Jsem ráda, že mám zrovna tebe. Vím, že právě díky tobě má můj život smysl a já mám pro koho žít. Čím víc s tebou trávím svůj čas, tím víc si uvědomuji, jak moc Tě miluji a co vše pro mě znamenáš.
Mnoho lidí si řekne: ,,Je to jen pes", ale pro mě to NENÍ POUZE PES, pro mě je to OPRAVDOVÝ PŘÍTEL.
Vím, že život bez tebe by byl velmi těžký a nudný. Jsi pro mě oporou a nejlepší kamarádkou. Jsi tu pro mě každý den, každou minutu a jsi tu pro mě vždy, když tě nejvíc potřebuji. Denně mi pomáháš už jen díky tvé přítomnosti. Jediná ty mě chápeš a vždy vyslechneš a i přesto, že neumíš mluvit, moc dobře vím, že se mi snažíš odpovídat těma svýma nádhernýma a kaštanově zbarvenýma očima. Vím, že ty mi zůstaneš na vždy věrná a nikdy mě neopustíš, až budu na dně. Nejde ani slovy vyjádřit, co všechno pro mě znamenáš, jsem nesmírně vděčná za to, že tě u sebe mám.

Ty jsi tu pro mě a já Ti slibuji, že ti tvou lásku budu oplácet, BUDU TĚ MILOVAT A OPATROVAT DO KONCE TVÉHO ŽIVOTA ♥

JSI A NAVŽDY BUDEŠ TEN NEJLEPŠÍ PES POD SLUNCEM A ŽÁDNÝ JINÝ TĚ UŽ NIKDY NENAHRADÍ.

Jsi moje praštěná, divoká, chytrá, snaživá, pracovitá, vymazlená a milující princezna. Díky za to, že jsi, má vysněná MAYBE ♥

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.