Leden 2017

MAYBE IN PROJECTS

30. ledna 2017 v 18:53
Začali jsme být s Maybe trochu více "aktivní" na internetu a začali jsme se zapojovat do různých youtube projektů - MEPŮ - s ostatními pejsky. Už máme několik takových videí dokončených a stále nás to baví. Proto jsem se rozhodla, založit tento článek, kam si budu všechny tyto společná videa ukládat, ať už především pro sebe, tak třeba i pro vás, pokud vás to zajímá :) Videa úplně nahoře jsou vždy ty nejnovější, ty dole jsou nejstarší.. Snad se vám budou líbit :)


MY DARLING MAYBE ♥

27. ledna 2017 v 16:32 • DENÍČEK

Když jsem po několika letech neustálého prošení a přemlouvání konečně dostala možnost vybrat si své vysněné štěňátko, věděla jsem, že nechci jen tak nějaké, a proto jsem pečlivě vybírala. Nakonec jsem objevila tebe - šestitýdenní štěňátko poblíž Kladna a hned jsem věděla, že ta "žlutá fenečka" musí být moje. Ve svém životě jsem tě poprvé spatřila 30.7.2014. Tehdy Ti bylo 6 týdnů. Padla jsi mi hned do oka a já si tě zamilovala už od první chvíle našeho střetnutí. Tys tehdy nevěděla, že v ten den musíš opustit svou psí maminku, sestřičky a brášky. Teď jsem ovšem tvou novou maminkou já a nadevše Tě miluji. Jsem ráda, že mám zrovna tebe. Vím, že právě díky tobě má můj život smysl a já mám pro koho žít. Čím víc s tebou trávím svůj čas, tím víc si uvědomuji, jak moc Tě miluji a co vše pro mě znamenáš.
Mnoho lidí si řekne: ,,Je to jen pes", ale pro mě to NENÍ POUZE PES, pro mě je to OPRAVDOVÝ PŘÍTEL.
Vím, že život bez tebe by byl velmi těžký a nudný. Jsi pro mě oporou a nejlepší kamarádkou. Jsi tu pro mě každý den, každou minutu a jsi tu pro mě vždy, když tě nejvíc potřebuji. Denně mi pomáháš už jen díky tvé přítomnosti. Jediná ty mě chápeš a vždy vyslechneš a i přesto, že neumíš mluvit, moc dobře vím, že se mi snažíš odpovídat těma svýma nádhernýma a kaštanově zbarvenýma očima. Vím, že ty mi zůstaneš na vždy věrná a nikdy mě neopustíš, až budu na dně. Nejde ani slovy vyjádřit, co všechno pro mě znamenáš, jsem nesmírně vděčná za to, že tě u sebe mám.

Ty jsi tu pro mě a já Ti slibuji, že ti tvou lásku budu oplácet, BUDU TĚ MILOVAT A OPATROVAT DO KONCE TVÉHO ŽIVOTA ♥

JSI A NAVŽDY BUDEŠ TEN NEJLEPŠÍ PES POD SLUNCEM A ŽÁDNÝ JINÝ TĚ UŽ NIKDY NENAHRADÍ.

Jsi moje praštěná, divoká, chytrá, snaživá, pracovitá, vymazlená a milující princezna. Díky za to, že jsi, má vysněná MAYBE ♥


WINTER WITH MAYBE | Cocker Spaniel (January 2017)

22. ledna 2017 v 7:43 • DENÍČEK

Je na čase napsat také zase nějaký nový příspěvek na tento blog, ať to tu nestojí. Začnu nejspíše zase tou větou, která je u nás naprosto běžná: ,,Nic nového se u nás neděje", opět, takže opravdu není co psát. Ale je leden, takže bych mohla shrnout, jak u nás proběhly Vánoce, Silvestr, Nový rok a co děláme s Maybe, když se nudíme a když se kvůli sněhu nedá venku skoro nic dělat. Takže dost okecávání a jdeme na to.
Vánoce, jak to už bývá, byly bez sněhu. Už jsem ani s žádným pořádným sněhem nepočítala. Zrovna jsem říkala, že už se takové zimy jako to bylo dříve ani nedočkáme, ale dočkali! Sice až v lednu, ale aspoň něco. Ale zpět k Vánocům. Myslím, že jsme si je všichni užili, včetně psů, kteří také dostali své dárečky, za které byli oba moc rádi. Maybe hračku během pár týdnů zlikvidovala, ale má jí natolik ráda, že jsem jí to ještě ani nevyhodila, takže tu po bytě pochoduje s kusem hadru, ze kterého vytahala všechnu vatu, ukousala své hračce oči, ale hlavně, že se jí stále líbí a je s ní spokojená! :D
Silvestr, kterého jsem se obávala ze všeho nejvíc, nakonec proběhl jakž takž dobře. Maybe sice vyděšená, chudák, jako každý rok. Strachy se klepala, lítala po bytě a kňučela, nevěděla jsem, kam se s ní schovat, nakonec jsme spolu zalezly do postele pod peřinu, pustily si nahlas televizi a Maybe se trochu zklidnila a byla mi vděčná, že jí před tou "katastrofou" ochraňuji. Max si zalezl do rohu ke dvěřím a ležel, snáší to lépe jak Maybe, ale dobře mu to také nedělá.


Pak už se u nás nic moc nedělo. Napadl sníh, a i přesto, že já sníh zrovna moc v lásce nemám, na dlouhé procházky se snažíme chodit, už kvůli Maybe, která ho miluje a sníh si užívá jak nejvíc to jde - ovšem do doby, než se jí na chlupech udělají obrovské kuličky sněhu, to už je nešťastná a zalezla by raději pod peřinu :D Mimo procházek si spolu stále a pořád hrajeme, mazlíme se a procvičujeme naše psí kousky... Trávíme spolu co nejvíc času a já si denně všímám toho, že je Maybe každým dnem víc a víc rozmazlená :D Možná to s tou její péčí, mazlením, hraním a neustálým věnováním pozornosti moc přeháním, ale nejde přestat, je pro mě všechno♥

Máme také nové video ze zimy a budeme rádi, pokud se na něj podíváte a budeme doufat, že se vám bude líbit. Také máme na našich nových stránkách nový design a snad to tu vypadá už lépe. Tak si užívejte zimy a my se snad brzy zase s nějakým novým článkem ozveme.


HAPPY NEW YEAR 2017 & NEW VIDEO OF DOG TRICKS

2. ledna 2017 v 6:27 • DENÍČEK
Všem přejeme ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017, MNOHO ÚSPĚCHŮ, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ LÁSKY, PŘÁTEL A CO NEJMÉNĚ STAROSTÍ A SMUTKU. Doufám, že jste do Nového roku vkročili tou správnou nohou a Silvestr jste si užili! Doufám, že vaši psí kamarádi moc netrpěli a snad jste to všichni zvládli bez problémů.

A kdo ještě neviděl naše nové video s Maybe, vkládám ho i sem na blog, abyste se na něj mohli podívat... A tedy ještě jednou: KRÁSNÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK 2017. AŤ JE PRO VÁS PLNÝ NOVÝCH ZÁŽITKŮ A SPLNĚNÝCH SNŮ!

Sabina, Maybe & Max