Prosinec 2016

MERRY CHRISTMAS!

23. prosince 2016 v 19:01 • DENÍČEK

Chtěla bych všem přátelům a návštěvníkům tohoto blogu popřát krásně prožité Vánoce a Vánoční svátky. Přeji vám, aby váš Štědrý den byl co nejkrásnější, plný pohody, radosti a společnosti svých nejbližších. Pokud možno bez hádek, starostí a podobně. Snad se vám splní všechna vysněná přání a budete na tento den rádi vzpomínat.
Zkuste se zítra na Štědrý den odpojit od internetu a trávit tento Vánoční den trochu jinak. Sledujte Vánoční pohádky nebo jděte na dlouhou procházku - to vaši psí miláčci jistě ocení .. :)


takže ještě jednou:
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOC A VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ.
Sabina, Maybe & Max

MEP 2016 | ENGLISH COCKER SPANIELS ♥

21. prosince 2016 v 7:10 • OSTATNÍ
Chtěla bych velmi poděkovat všem, kteří poslali svá videa a tohoto KOKŘÍHO MEPU se zúčastnili. Bylo to poprvé, co jsem to takhle organizovala a celá práce byla převážně na mě, veškeré nedostatky proto omluvte a vše se v následujících projektech pokusím napravit.

Děkuji Nikče Cholastové (Jenny) za pomoc s videi a za účast, dále za připojení se k projektu děkuji: Kateřině Niewold s Jazzy, Radce Dostálové s Beníkem, Míše Křížové s Annie a Lilly a Klarče Vašíkové s Jerrym.


Odkazy všech zúčastněných:
Jenny - WEB | FACEBOOK | YOUTUBE
Beník - YOUTUBE
Jazzy - YOUTUBE
Jerry - YOUTUBE
Maybe - YOUTUBE | FACEBOOK

• LAYOUT VERSION #005

17. prosince 2016 v 16:11
Bohužel jsem nemocná, ven nemůžu a nuda je naprosto příšerná! Takže jedině photoshop mi zabere velké množství času a já se proto rozhodla zase jen tak něco tvořit. Nakonec z toho vznikl tento design a docela se mi zalíbil - hlavně ten styl a barvy, tak jsem se rozhodla ho prostě nastavit a slibuji, že tento tu už něchám déle. Menu jsem rozšířila o dvě nové rubriky - "Grafika" a "Webová sstránka". Ještě musím pořádně promyšlet, jak je udělám, takže sama nevím, jak to bude vypadat.

Jinak doufám, že se Vám tento design líbí.

• WEBOVÁ STRÁNKA

17. prosince 2016 v 15:45
.


HAPPY BIRTHDAY MAX - 9 YEARS♥

17. prosince 2016 v 5:00 • AKTUALITY
Všechno to tak rychle utíká, až to není možné. Dnes je to už přesně 9 let, co se narodilo tohle neskutečný zlobidlo, který se za těch celých 9 let stále nenaučil, jak se má chovat. Je šíleně uštěkaný, na vodítku tahá, poslechne jen když se mu chce... Ale i tak ho má celá naše rodina moc ráda a nikam by ho nedala:) Je to pes, se kterým je všechno trochu náročnější a motivovat ho do práce je velice obtížné. Pamatuji si na naše začátky ve výcviku a to především agility. Na parkuru pouze chodil hlemýždí chůzí, nebavilo ho to.. když byla možnost z parkuru utekl a už se nevrátil. Většinou jsme měli samé diskvalifikace. Ale nevzdala jsem to - teď běhá s nadšením, neutíká z parkuru (radši zaklepu), a zrychlil - konečně běhá. Získal několik medailí, pohár, kokardy. Nemůžu uvěřit, že jsem to s ním dokázala.. Je toho hodně, co všechno by se měl naučit, v čem by se měl zlepšit a hlavně, naučit se poslouchat a nezlobit, ale je to můj první pes a já mu jsem vděčná za to, že právě on mě naučil psy tak milovat, přivedl mě ke psím sportům, naučil mě jak pracovat se psy a mnoho dalšího.. Takže Maxi, PŘEJI TI VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM 9. NAROZENINÁM a ať tu jsi s námi ještě dlouho. Každý den mě něčím naštveš, ale MÁM TĚ RÁDA


Agility trénink s Maybe (11.12.2016)

11. prosince 2016 v 17:21 • AKTUALITY
Dnes jsem jela s Maybe po dlouhé době konečně zase na trénink agility, ať se pořád tak neflákáme :D Maybe mě mile překvapila - snažila se, opět! Krásně vnímala a běhala téměř bez chybičky a rychle. Malé nedostatky tam byly, ale za ty samozřejmě můžu já, protože já a to moje vedení - radši bez komentáře :D Teď chci zase jezdit na tréninky častěji, ať pak můžu od nového roku jezdit na oficiální závody bez strachu, co tam zase na tom parkuru vyvedeme :D Máme i nové video, tak se můžete podívat.


• LAYOUT VERSION #003

10. prosince 2016 v 11:44 • OSTATNÍ

Kdo mě zná tak moc dobře ví, že já se nikdy nespokojím s jedním designem na delší dobu a vždy, když mám čas a nudím se, musím si ho zase změnit :D S tímto jsem si docela vyhrála, tak doufám, že se vám bude líbit. A mimo nového designu bych vám chtěla moc poděkovat za překročení 10 000 návštěv! Děkuji, moc si toho vážím. Budu se snažit přidávat články na blog častěji, jen musí být co psát :D

* Předešlý design najdete v celém článku :)